This website uses cookies. By continuing to use the site you are agreeing to its use of cookies.

Do not show this again
USŁUGI
ZAPEWNIAMY
KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ
Nasz zespół tworzą projektanci, technolodzy i wytwórcy, dzielący wspólną pasję kreacji reklamy wizualnej. W naszej pracy kierujemy się kilkoma prostymi, sprawdzonymi zasadami: ciężka praca, kreatywne myślenie, nieskończona ciekawość i dociekliwość, innowacyjność i praca zespołowa.

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą projektowanie, wytwarzanie prototypów, produkcję seryjną i montaż reklam wizualnych. A wszystko to wykonujemy na najwyższym poziomie.

PROJEKTOWANIE
Dzięki naszemu kreatywnemu podejściu, popartemu wieloletnim doświadczeniem i zaawansowaną technicznie i technologicznie wiedzą, naszym Klientom zapewniamy unikalne, oryginalne w formie czy sposobie podświetlenia rozwiązania reklamowe.
AUDYT I INWENTARYZACJE
Wykonujemy profesjonalne inwentaryzacje i audyty sprawdzające możliwości montażu produktów reklamowych. Przeprowadzamy nadzory budowlane, wraz z inspekcjami, zapewniające bieżącą kontrolę projektów i ich zgodność z wytycznymi, na każdym etapie prac.
PRODUKCJA
Nasza produkcja odbywa się w oparciu o nowoczesne, wysoko wyspecjalizowane zaplecze produkcyjne i rozbudowany park maszynowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy własne know-how oparte na specjalistycznej obróbce metali oraz tworzyw sztucznych, druku oraz nietypowych sposobach podświetlania i wykończenia detali. 
MONTAŻ
Posiadamy mobilne ekipy montażowe, które w profesjonalny sposób prowadzą wszelkie prace związane z adaptacją, przygotowaniem do montażu, montażem, demontażem, jak również robotami budowlanymi związanymi z budową konstrukcji pod reklamy bądź wykonaniem instalacji elektrycznych.
SERWIS
Zapewniamy bieżący serwis eksploatacyjny i pogwarancyjny. Dzięki regularnym przeglądom wydłużamy efektywność i sprawność funkcjonowania elementów identyfikacji wizualnej naszych Klientów. 
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
Nasza współpraca z Klientami opiera się na kompleksowym zarządzaniu projektem, prowadzonym w sposób zapewniający sprawne prowadzenie każdego zlecenia, optymalizację czasu oraz ponoszonych kosztów.
DORADZTWO TECHNICZNE
Z Klientami dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Na każdym etapie realizacji projektu zapewniamy profesjonalne doradztwo. Naszych Partnerów wspieramy zarówno w tworzeniu projektów, jak i zarządzaniu kosztami. Dzięki naszej organizacji technicznej projektu, nasi Klienci przy minimalnym zaangażowaniu własnego czasu zyskują maksimum profesjonalizmu tego procesu .
DOSTAWA
Zapewniamy dostawę naszych produktów na czas i w doskonałym stanie. Korzystamy z własnej floty samochodowej, jak również organizujemy dostawy innymi środkami transportu. Dostarczamy produkty wszędzie tam, gdzie nasi Klienci ich potrzebują.
Key Company Sp. z o.o.
ul. Uslugowa 4
PL-15-522 Bialystok-Zascianki

phone: (+48 85) 74 18 690
fax: (+48 85) 74 18 690
email: marketing@key-co.com.pl
oprogramowanie:choruzy.pl © 2015