This website uses cookies. By continuing to use the site you are agreeing to its use of cookies.

Do not show this again
PORTFOLIO
MATERIAŁY P.O.S.:
WSZYSTKIE RODZAJE
Materiały P.O.S. mają na celu zwrócić uwagę klienta na produkt. Dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi materiały te stymulują podejmowanie natychmiastowych decyzji zakupowych w miejscach sprzedaży bezpośredniej.
Key Company wspiera swoich Klientów dostarczając im zróżnicowane rozwiązania w zakresie materiałów P.O.S., wykonane z różnorodnych materiałów, w tym z: drewna, metali, pleksy i innych tworzyw sztucznych.

POTYKACZE
Ustawiane w przestrzeni komunikacyjnej, w okolicy restauracji, pubów lub punktów sprzedaży, zwracają uwagę przechodniów na aktualne promocje/menu. Wykonane są zazwyczaj z materiałów sztucznych, drewna bądź metalu i posiadają opcję umieszczenia tablicy kredowej na ich powierzchni.
TABLICE KREDOWE
Naścienne tablice kredowe otoczone atrakcyjną ramką z logo bądź grafiką Klienta, idealnie nadają się do prezentacji aktualnych promocji/menu w przestrzeni restauracyjnej i pubach.
PREZENTERY MENU
Wolnostojące lub naścienne, wykonane z metalu, tworzyw sztucznych lub drewna. Wewnętrzne podświetlenie poprawia czytelność i widoczność menu.
DYSPENSERY
Dispensery zapewniają wyróżnienie danego produktu z powierzchni handlowej. Sprawiają, że dany produkt jest zawsze „pod ręką”, dzięki czemu pomagają odbiorcom w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych.
ZEGARY
Zegary reklamowe są jednymi z tych produktów, które łączą funkcję promocyjną z przedmiotem użytkowym, dzięki czemu częstotliwość odbioru przekazu reklamowego znacząco wzrasta. Nasze zegary, w zależności od preferencji Klienta, wykonane mogą być z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego, wolnostojące lub naścienne, podświetlane lub nie.
MEBLE REKLAMOWE
Wykonane z metalu, tworzyw sztucznych bądź drewna, z widocznie wyeksponowanym logo, idealnie nadają się do barów na świeżym powietrzu, restauracji, przestrzeni gastronomicznych w centrach handlowych czy imprezach sponsorowanych.
MATERIAŁY HORECA
Naszym Klientom oferujemy wykonanie spersonalizowanych linii produktów wspierających segment HoReCa.
LISTWY NAPÓŁKOWE
Dzięki zastosowaniu listew napółkowych eksponowane produkty nabierają atrakcyjności i wyróżniają się spośród konkurencyjnych produktów umieszczonych na sklepowych półkach. Nasze listwy wykonujemy zazwyczaj z tworzyw sztucznych i podświetlamy systemem LED.
EKSPOZYTORY NALADOWE
Ta grupa produktowa obejmuje bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment. Niewątpliwą cechą wspólną wszystkich zawartych w niej produktów jest to, że umieszczone na poziomie wzroku odbiorców zachęcają do wypróbowania danego produktu i skłaniają do impulsywnych decyzji zakupowych.
TABLICZKI AKRYLOWE
Tabliczki akrylowe mają szerokie zastosowanie. Mogą być wykorzystywane zarówno do wewnętrznego systemu oznakowania w budynkach, jak i prezentacji menu czy plakatów.
EKSPOZYTORY BUTELKOWE
Znane także jako displaye butelkowe mają na celu zapewnienie unikalnej ekspozycji butelki. Dzięki systemowi podświetlenia, poprawiają widoczność napoju, co ma szczególne znaczenie w przyciemnionych pomieszczeniach pubów i barów.
REGAŁY SKLEPOWE
Zapewniają doskonałą prezentację i wyróżnienie towarów w przestrzeni handlowej. Łączą w sobie funkcjonalność z oryginalnym wyglądem. Mogą być dodatkowo wyposażone w monitory LCD lub ekrany dotykowe emitujące reklamy, prezentujące dany produkt lub zawierające aplikację dostosowaną do potrzeb Klienta.
OBUDOWY VENDINGOWE
Obudowy maszyn vendingowych pozwalają na wyjście z maszynami vendingowymi na zewnątrz budynków, znacznie zwiększając tym samym liczebność ich użytkowników. Poza funkcjonalnością stanowią dodatkowy nośnik reklamy Firmy lub Marki. Mogą być doposażone w elementy reklamy interaktywnej.
ROLLBARY
Są niezastąpione do serwowania napojów na sponsorowanych imprezach czy w restauracjach. Poza niewątpliwą użytecznością, stanowią doskonały nośnik reklamy. Mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od potrzeb Klienta. Istnieje możliwość wykonania rollbarów w wersji składanej, co znacznie ułatwia ich transport.
STOISKA PROMOCYJNE
Idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań Klienta, aranżują przestrzeń handlową i pomagają w doskonałej ekspozycji produktu i Marki.
PREZENTERY WOLNOSTOJĄCE
Standy wolnostojące, ustawiane w ciągach komunikacyjnych, poprzez nieszablonowy sposób prezentacji, zwracają uwagę klienta na dany produkt i Markę.
STOJAKI ULOTKOWE
Wolnostojące lub naścienne, umieszczane w ogólnodostępnej przestrzeni komunikacyjnej, służą do dystrybucji drukowanych materiałów reklamowych.
Key Company Sp. z o.o.
ul. Uslugowa 4
PL-15-522 Bialystok-Zascianki

phone: (+48 85) 74 18 690
fax: (+48 85) 74 18 690
email: marketing@key-co.com.pl
oprogramowanie:choruzy.pl © 2015