This website uses cookies. By continuing to use the site you are agreeing to its use of cookies.

Do not show this again
PORTFOLIO
REKLAMA ZEWNĘTRZNA:
WSZYSTKIE RODZAJE
Rozwiązania z zakresu zewnętrznej reklamy wizualnej mają na celu zwrócenie uwagi potencjalnego klienta. Są podstawowym narzędziem do przekazania wartości Firmy na szeroką skalę, zwiększającym rozpoznawalność Marki, oddziałującym przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Współtworzą miejski krajobraz stając się trwałym elementem przestrzeni życiowej wielu odbiorców.
Key Company oferuje szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu reklamy zewnętrznej. Od subtelnych znaków współgrających z otoczeniem, po imponujące struktury, obok których trudno przejść obojętnie – wykonujemy reklamy, których obecność nie pozostanie niezauważona.

KASETONY ŚWIETLNE
W swojej ofercie mamy wiele zróżnicowanych kasetonów naściennych, podświetlanych wewnętrznie za pomocą świetlówek bądź systemów LED. Występują w postaci jedno- lub dwustronnej. Przyjmują zróżnicowane kształty i rozmiary w zależności od potrzeb naszego Klienta. Ich lico wykonane jest z termoformowanego lub płaskiego akrylu, a konstrukcja z malowanej proszkowo (zgodnie z systemem RAL) stali lub aluminium.
Wielkokrotne podtłoczenie pozwala na dodatkowe uwypuklenie formy kasetonu i podkreślenie poszczególnych jego elementów, takich jak logo czy grafika.
METALOWE LICO
Wykonane z malowanego proszkowo (zgodnie z systemem RAL) metalu lub stali nierdzewnej, mogą być wewnętrznie podświetlone i przyjmować zróżnicowane kształty. Ten rodzaj technologii reklamy jest zazwyczaj łączony z ciętymi laserowo literami lub znakami.
LITERY PRZESTRZENNE
Wewnętrznie podświetlane, trójwymiarowe znaki mają za zadanie wydobyć z elewacji budynków logo lub nazwę firmy, zwracając na siebie uwagę przechodniów.
CIĘTE LASEROWO
Technika cięcia laserowego, w połączeniu z wewnętrznym podświetleniem kasetonu, pozwala na stworzenie unikatowego efektu trójwymiarowości przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej grubości reklamy.
REKLAMY METALOWE
Wykonane z kawałka arkusza metalowej, wyciętej laserowo w dowolnym kształcie blachy, mogą być nadrukowane bądź wyklejone specjalną folią.
REKLAMY STYLIZOWANE
Dzięki zastosowaniu stylizowanych uchwytów możemy nadać różnym rodzajom naszych reklam wygląd retro. Ten dodatkowy element dekoracyjny wykonywany jest z formowanego metalu.
LATARNIE
Zastosowanie latarni reklamowych pozwala na połączenie funkcji użyteczności przedmiotu z promocją Marki. W naszej ofercie mamy zarówno latarnie naścienne, jak i stojące.
PANELE
Panele reklamowe są zazwyczaj używane do oznakowania zewnętrznego punktów restauracyjnych, butików sklepowych itp. Lico panelu (w opcji podświetlane) może być wykonane z metalu bądź pleksy i przyjmować formę płaską lub wypukłą.
Key Company Sp. z o.o.
ul. Uslugowa 4
PL-15-522 Bialystok-Zascianki

phone: (+48 85) 74 18 690
fax: (+48 85) 74 18 690
email: marketing@key-co.com.pl
oprogramowanie:choruzy.pl © 2015