This website uses cookies. By continuing to use the site you are agreeing to its use of cookies.

Do not show this again
PORTFOLIO
REKLAMA WNĘTRZOWA:
WSZYSTKIE RODZAJE
Rozwiązania z zakresu wewnętrznej reklamy wizualnej mają na celu zachęcenie potencjalnych odbiorców do podjęcia konkretnej aktywności. Za ich pomocą przekaz reklamowy dociera do szerokiego spektrum klientów w przestrzeni handlowej.
Key Company w swojej ofercie posiada szeroką gamę możliwych rozwiązań reklamowych, dopasowanych do różnorodnych stylistyk wnętrz i budżetów na reklamę. Oferujemy zarówno nowoczesne i proste, jak również stylizowane formy.

KASETONY ŚWIETLNE
W swojej ofercie mamy wiele zróżnicowanych kasetonów naściennych, podświetlanych wewnętrznie za pomocą świetlówek bądź systemów LED. Występują w postaci jedno- lub dwustronnej. Przyjmują zróżnicowane kształty i rozmiary w zależności od potrzeb naszego Klienta. Ich lico wykonane jest z termoformowanego lub płaskiego akrylu, a konstrukcja z malowanej proszkowo (zgodnie z systemem RAL) stali lub aluminium.
EFEKTY ŚWIETLNE
Dzięki wykorzystaniu jednego z licznych efektów świetlnych, reklamy te umożliwiają prezentację grafik i liter w unikalny sposób. Pośród wspomnianych efektów wyróżnić możemy poświatę (efekt halo), zróżnicowanie intensywności świecenia w poszczególnych partiach reklamy, imitacja neonu, dodanie głębi obrazowi, elektroniczne sterowanie diodami LED.
CIĘTE LASEROWO
Technika cięcia laserowego w połączeniu w wewnętrznym podświetleniem kasetonu pozwala na stworzenie unikatowego efektu trójwymiarowości przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej grubości reklamy.
NA DYSTANSACH
Umieszczenie elementu reklamy na dystansach pozwala na uzyskanie efektu trójwymiarowości oraz dodatkowej poświaty wokół wyróżnionego detalu.
LUSTRA
W naszej ofercie wyróżnić możemy kilka rodzajów reklamy na lustrach:
  • Podświetlane – podświetlane z nadrukowanym od wewnątrz logo lub inną grafiką.
  • Multisekwencyjne – elektronicznie sterowane podświetlenie półprzeźroczystego lustra z grafikami umieszczonymi pod jego powierzchnią, pozwala na otrzymanie dynamicznego efektu pojawiających się i znikających obrazów.
  • Wieloodbiciowe – dające unikatowy efekt głębi podświetlanemu obrazowi.
Do każdego rodzaju luster istnieje możliwość dodania ekranu LCD wyświetlającego reklamy.
Z PLEKSĄ OBWIEDNIOWĄ
Reklamy te posiadają dodatkową transparentną ramkę, która dzięki zastosowaniu specjalnej technologii podświetlenia podkreśla w dowolnym kolorze obrys reklamy.
GRAWERKI
Podświetlenie wygrawerowanego na pleksie napisu/logo rozpraszającego światło, daje nietuzinkowy efekt świetlny.
NIBY NEONY
Za sprawą wykorzystania naszej autorskiej technologii jesteśmy w stanie stworzyć imitację neonu, eliminując jednocześnie wszystkie słabości tego typu reklamy, takie jak np. kruchość czy znaczna szkodliwość dla środowiska. Nasz produkt jest łatwy i bezpieczny w użyciu, odporniejszy na zniszczenie i tańszy od standardowych neonów.
Key Company Sp. z o.o.
ul. Uslugowa 4
PL-15-522 Bialystok-Zascianki

phone: (+48 85) 74 18 690
fax: (+48 85) 74 18 690
email: marketing@key-co.com.pl
oprogramowanie:choruzy.pl © 2015