Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji


WITAMY!


Witamy w Key Company!
Nasza Firma została założona w 1989 roku i dziś jest jednym z kluczowych graczy europejskich na rynku reklamy wizualnej i rozwiązań rebrandingowych.

Nasz zespół tworzą projektanci, technolodzy i wytwórcy, których łączy wspólna pasja kreacji reklam i wieloletnie doświadczenie w branży identyfikacji wizualnej. Dzięki ich zaangażowaniu i oddaniu, tworzymy najwyższej klasy reklamy wizualne, które poprawiają zauważalność produktów i rozpoznawalność Marek naszych Klientów.

Oferowane przez nas rozwiązania z zakresu reklamy wizualnej są bardzo szerokie i obejmują rebranding, reklamę zewnętrzną, reklamę wnętrzową, materiały P.O.S., reklamę wielkogabarytową oraz kioski interaktywne. Aby zobaczyć nasze prace, takie jak np. obudowy maszyn vendingowych, kasetony świetlne, displaye oraz inne rozwiązania reklamowe – przejdź do portfolio lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

NEWSY

PREZENTACJA NASZYCH ZABUDÓW VENDINGOWYCH

PREZENTACJA NASZYCH ZABUDÓW VENDINGOWYCH
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na zewnętrzne zabudowy do automatów vendingowych. W swojej ofercie mamy zabudowy odpowiadające różnym typom maszyn vendingowych. Istnieje możliwość doposażenia obudów w dodatkowe systemy i elementy reklamowo-dekoracyjne. Proponujemy również zindywidualizowane projekty, precyzyjnie dopasowane do Państwa potrzeb.

REKLAMUJEMY MPV POPAI 2018

REKLAMUJEMY MPV POPAI 2018
Nasze stoisko z ostatnich targów w Paryżu przyciągnęło uwagę nie tylko odwiedzających, ale również organizatorów. Jego zdjęcie prezentowane jest w materiałach promujących kolejną edycję targów. Dziękujemy za zauważenie i wyróżnienie.
WIĘCEJ

KEY COMPANY NA TARGACH VENDINGOWYCH

KEY COMPANY NA TARGACH VENDINGOWYCH
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za tak duże zainteresowanie naszym produktem. Miło było się spotkać i odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące naszej zewnętrznej zabudowy vendingowej.  Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z nami!
WIĘCEJ

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA EUVEND & COFFEENA

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA EUVEND & COFFEENA
W dniach 27-29 kwietnia będziemy obecni na Międzynarodowych Targach Vendingu i Kawy w Kolonii w Niemczech. Po raz pierwszy zaprezentujemy nasze najnowsze obudowy vendingowe, zapewniające niezawodną ochronę dla automatów. Zapraszamy do odwiedzenia nas w hali 9, stoisko E051.
WIĘCEJ

KEY COMPANY NA TARGACH EUROSHOP 2017

KEY COMPANY NA TARGACH EUROSHOP 2017
W dniach 5-9 marca braliśmy udział w największych na świecie targach dla branży handlowej - EuroShop w Düsseldorfie w Niemczech. Wydarzenie było znakomitą okazją do spotkań i rozmowy odnośnie tego, jak możemy pomóc wspierać sprzedaż produktów naszych klientów. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za ich zainteresowanie naszą firmą i za pozytywny feedback, jaki otrzymaliśmy.
WIĘCEJ

TARGI MPV POPAI - PARYŻ 2016

TARGI MPV POPAI - PARYŻ 2016
W dniach 5-7 kwietnia byliśmy na międzynarodowych targach MPV POPAI, mających na celu prezentację najskuteczniejszych form marketingu, realizowanych bezpośrenio w miejscu sprzedaży. Wydarzenie pozwoliło nam na spotkanie z naszymi Klientami oraz na nawiązanie nowych znajomości, które, mamy nadzieję, zaowocują w przyszłości wspólnymi projektami. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie naszymi produktami.
WIĘCEJ

WYRÓŻNIENIE ZŁOTY PŁATNIK

WYRÓŻNIENIE ZŁOTY PŁATNIK
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w plebiscycie Złoty Płatnik 2015 nasza firma osiągnęła najwyższe standardy dyscypliny płatniczej, spełniając wszystkie rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego. Uzyskała wysoki Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI) oraz rating na poziomie powyżej CCC, a wszystkie zobowiązania płatnicze były dokonane rzetelnie i terminowo. Nasza postawa nagrodzona została certyfikatem. >
WIĘCEJ

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE!

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową witryną internetową. Nowa strona została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji o naszej Firmie, usługach przez nas oferowanych oraz aktualnościach dotyczących naszych produktów i działalności. Znajdziecie na niej Państwo wszystkie informacje dostępne na poprzedniej wersji witryny, poszerzone o nowe elementy i funkcjonalności. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie Państwu do gustu i zachęci do częstych odwiedzin. W przypadku jakichkolwiek pytań i sugestii, prosimy o ich przesłanie na adres biuro@key-co.com.pl.

BLIŻEJ NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH

BLIŻEJ NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH
Jesteśmy w trakcie procesu wdrażania nowego systemu CRP zintegrowanego z platformą B2B, mającego na celu zautomatyzowanie procesów biznesowych z naszymi Partnerami. Niniejszy projekt jest współfinansowany w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013. Wdrożenie nowej funkcjonalności planowane jest na koniec 2015 roku.
Key Company Sp. z o.o.
ul. Uslugowa 4
PL-15-522 Bialystok-Zascianki

phone: (+48 85) 74 18 690
fax: (+48 85) 74 18 690
email: marketing@key-co.com.pl
oprogramowanie:choruzy.pl © 2015